Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

اندکی تامل؛


خبری بی اساس در برخی از کانال های تلگرامی و فضای مجازی یزد منتشر شد که کمتر از چند دقیقه تکذیب شد.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از یزد رسا، خبری بی اساس در برخی از کانال های تلگرامی و فضای مجازی یزد مبنی بر دستگیری تعداد 150 دختر و پسر در یک میهمانی شبانه و کشف مشروبات الکلی منتشر شد.

دقایقی بعد از انتشار خبر رسانه ها، پلیس استان به این خبر واکنش نشان دارد و سرهنگ مزیدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی یزد گفت: این خبرها ازارقام ومطالب گفته شده و نوع خبرهم مشخص است که کذب است و در استان یزد این اتفاق نیفتاده است.

وی افزود: رسانه ها دقت داشته باشند انتشار اینگونه اخبار کذب باعث صدمه به استان خواهد بود و قبل از انتشار اینگونه مطالب، حتما صحت و سقم آنرا بررسی کنند.

اما چرا عده ای به اصطلاح خبرنگار که مجوز خود را دو دستی! از مسئولان دولتی یزد دریافت کرده اند بدون در نظر گرفتن اخلاق رسانه -بر فرض درست بودن خبر- اقدام به انتشار بی مهابای آن می کنند جز خودنمایی و عرض اندام نیست.

روزی در زمان قدیم یک روزنامه ورشکسته که فروشی نداشت پیش وزیر رفت و به دروغ گفت« جناب وزیر شایعه کردند شما سرطان دارید!» وزیر گفت خیر این خبر کذب است، روز بعد تیتر روزنامه ورشکسته شد «ماجرای سرطان وزیر!»، آن روز بیشترین فروش تاریخ آن روزنامه بود...

انتهای پیام/س*
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد