Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در دیدار پرسنل تأمین اجتماعی با امام جمعه مطرح شد


رئیس تأمین اجتماعی ابرکوه در دیدار با امام جمعه گفت: نیمی از جمعیت شهرستان ابرکوه تحت پوشش تأمین اجتماعی بوده و از 18 نوع خدمت مختلف بهره مند می شوند.

به گزارش سرو ابرکوه، همزمان با گرامیداشت روز تشکیل تأمین اجتماعی عباس حمیدی زاده رئیس و جمعی از پرسنل اداره تأمین اجتماعی شهرستان، با حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه، دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار حمیدی زاده ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اداره تحت مدیریت خود، اظهار کرد: نیمی از جمعیّت شهرستان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند که در 18 بخش مختلف از جمله امور درمان، مستمری، بیمه بیکاری، ، کمک هزینه های سفر بیمار، ازدواج، اعطاء تسهیلات و حمایت از بیماریهای خاص و ... از خدمات این مجموعه بهره مند می شوند.

در ادامه حجت الاسلام حسینی اظهار کرد: هنر تأمین اجتماعی، این است که موجبات دلگرمی مردم را به نظام فراهم می کند؛ زیرا وقتی آنها در بحث بهداشت، درمان و تأمین نیازها در بخش های مختلف زندگی پشتوانه ای داشته باشند، با آرامش بیشتری زندگی کرده و کمتر درگیر دغدغه های مختلف می شوند.

حسینی تصریح کرد: قطعاً تأمین اجتماعی با درک این ضرورت و هدف ارزشمند خدمت به مخاطبان خود، فعالیت های بایسته ای را تاکنون داشته که خروجی آن حاکی از کار آمدی نظام در بخش های مختلف زندگی مردم بویژه در امر بهداشت و درمان است.

وی خاطر نشان کرد: این نهاد غیر دولتی که سرمایه آن عموماً از اقشار ضعیف و متوسط تأمین می شود، با انجام تعهّدات به وقت خود زمینه رضایتمندی عمومی را فراهم ساخته که بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد