Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

مظفر مختاری خبر داد


مهدی چمران گزینه نهایی جبهه مشورت ایران اسلامی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شد. خبرگزاری فارس: چمران گزینه نهایی جبهه مشورت ایران اسلامی برای انتخابات

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از خبرگزاری فارس، عضو جبهه مشورت ایران اسلامی اظهار داشت: در جلسات متعدد این جبهه که با هدف پرشور کردن انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده، پس از جمع‌بندی موارد و با مد نظر قرار دادن شرایط مختلف، مهدی چمران کاندیدای حائز شرایط برای تصدی این پست کلیدی نظام تشخیص داده شد.

مظفر مختاری افزود: ولایتمداری، اعتقاد به حکومت مردم بر مردم، کارآمدی، کفایت، تدبیر، ایمان به اهداف نظام، استقلال ملت و لزوم پیشرفت کشور، آگاهی به مشکلات مردم، اقتدار، اعتقاد به مبارزه با فساد از جمله مشخصه‌های مورد نظر جبهه مشورت ایران اسلامی برای کاندیدای پست ریاست جمهوری بوده که مهدی چمران دارای این ویژگی‌ها است.

رئیس شورای اسلامی استان فارس، اعتقاد به تفکر شورایی و خرد جمعی را دو خصوصیت بارز رئیس شورای عالی استان‌ها ذکر کرد و افزود: امام خمینی (ره) نگاه ویژه‌ای به شهید چمران و برادر این شهید بزرگوار داشتند و این خانواده نیز همواره چه در دوران حیات امام خمینی (ره) و چه بعد از آن وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی بارها و بارها به اثبات رسانده‌اند.

مختاری با اشاره به سفر مهدی چمران به شیراز گفت: در این سفر بار دیگر پیشنهاد جبهه مشورت ایران اسلامی خطاب به رئیس شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد و وی این پیشنهاد را پذیرفت و گفت: در آینده‌ای نزدیک کاندیداتوری خود را به طور رسمی اعلام می‌کنم.

عضو شورای اسلامی استان فارس اضافه کرد: شرایط کشور و مردم به‌گونه‌ای است که پیشرفت تنها با آیین‌نامه، بخشنامه، ماده و قانون، امکان‌پذیر نیست، از این رو و به اعتقاد ما، حضور نخبگان و اندیشمندان که در این عرصه برای ایجاد یک گفتمان گسترده اجتماعی نقشی مؤثر و بی‌بدیل دارند می‌تواند در تمام حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و روابط بین‌الملل با حفظ اصول و با روحیه تعامل بهتر، نتایج درخشانی را به دنبال داشته باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد