Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه بخش بهمن:


امام جمعه بخش بهمن گفت : متاسفانه طی دهه های اخیر گرفتار طرح کاهش جمعیت آمریکا و اسرائیل شدیم، که با ادامه این روند از جهت اقتصادی، دفاعی و نظامی آینده کشور در خطر می افتد.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت الاسلام و المسلمین رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن در خطبه های نماز جمعه، اظهار کرد : امروز دشمن می خواهد این فکر را به ملت ایران تزریق کند که ما بر سر یک دو راهی قرار داریم، که باید با آمریکا کنار بیایم و تسلیم شویم یا دائما فشار و تحریم را تحمل کنیم.

سازش با آمریکا علاج مشکلات ملت ایران نیست
حجت الاسلام علیزاده گفت : متأسفانه عده ای نمی دانند که سازش با آمریکا یعنی صرف نظرکردن از مساله دفاعی و موشکی کشور، تعطیل کردن مراکز تاسیسات هسته ای، دست کشیدن از جبهه های مقاومت و به رسمیت شناختن اسرائیل، این معنای سازش با آمریکاست.

«شکست در مذاکرات و برجام» حاصل عمل نکردن به قرآن است
وی با تأکید بر اینکه اگر بنا بر تسلیم شدن بود، انقلاب نمی کردیم، افزود : خداوند صراحتاً در قرآن از عدم تسلیم و سازش در مقابل مستکبران و دشمنان سخن گفته است. شکست در مذاکرات و برجام نیز حاصل عمل نکردن به قرآن است.

علیزاده اذعان کرد : علاج مشکلات ما در مقابل آمریکا متجاوز، تسلیم و سازش نیست چون آمریکا امروز دولتی متلاشی و ضعیف است که نمی تواند خودش را هم نجات دهد چه رسد به دیگر کشورها. تهدیدها و شعارهای تو خالی آنها نیز از سر عجز و ضعف است نه از سر قدرت.

علاج مشکلات ما ایستادگی و انسجام ملی است
وی با اشاره به اینکه دشمن می داند اصلی ترین منبع قدرت جمهوری اسلامی، حمایت و پشتیبانی مردم از نظام است، گفت : علاج کار ما به فرموده رهبر معظم انقلاب ایستادگی و انسجام ملی است. لذا باید از ایجاد شکاف بین مردم و نظام که ناشی از دسیسه دشمن با استفاده از ابزار فشار اقتصادی و ناامیدکردن مردم به انقلاب است، جلوگیری کنیم.

خطیب جمعه بخش بهمن بیان کرد : مردم باید در کنار مسئولان برای خنثی کردن توطئه های دشمن تلاش کنند و  مسئولان نیز باید به فکر مردم باشند و از اشرافی گری، اسراف، سفرهای غیر ضروری، صرف نظر کنند و با مفسدان به شدت برخورد و به مردم معرفی کنند.

کنفرانس منافقین در فرانسه و برملاشدن چهره واقعی حامیان تروریسم
علیزاده با اشاره به اجلاس منافقین در پاریس گفت : روحیه دادن به منافقین، نمایش زنده بودن سازمان تروریستی، اوج ضف و زبونی دشمنان و متوسل شدن به عناصر پست برای ضربه زدن به ایران، دست خالی بودن غرب، پوچ بودن شعارهایی که برای فروپاشی و تغییر ایران است، رسوایی و برملاشدن چهره واقعی مدعیان حقوق بشر که حامیان اصلی تروریسم هستند، نتیجه این کنفرانس است.

این مقاممسئول با نزدیک شدن به سالروز کودتا 19 تیرماه در پایگاه شهید نوژه همدان تصریح کرد : همیشه نظام اسلامی مورد تهاجم دسیسه های دشمنان بوده است. همچنین با ایجاد تحریم های نفتی اخیر از موضع رئیس جمهور در این مورد تشکر کرد.

کاهش جمعیت خطر جدی برای کشور
وی در بخشی از خطبه ها به زاد و ولد و بقای نسل که یکی از مهمترین فلسفه های ازدواج است، اشاره و تأکید کرد : متاسفانه در چند دهه اخیر، گرفتار طرح کاهش جمعیت آمریکا و اسرائیل شدیم. اگر اینگونه پیش برود چه از جهت اقتصادی چه از جهت دفاعی و نظامی آینده کشور در خطر می افتد.

حجاب حق الله است
علیزاده در پایان خاطر نشان کرد : عده ای با تلاش می کنند با استفاده از شبکه های مجازی و ماهواره ای و القاء شبهات، شخصیت و جایگاه اصلی زن را خدشه دار کنند و حجاب؛ مهربانی خدا به زنان را نامهربانی جلوه بدهند.

وی ادامه داد : حجاب زن مربوط به مرد و خانواده نیست که با رضایت آنها کم و زیاد یا کلاً برداشته شود، حجاب زن، حقی الله است که قرآن راضی به از بین بردن آن نیست، چون حرمت و حیثیت زن است. 

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد