Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده انتظامي ابرکوه خبر داد


فرمانده انتظامي ابرکوه، از اجراي طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و دستگیری 12 نفر معتاد و توزیع‌کننده مواد و کشف 47 کیلو تریاک خبر داد.

به گزارش سرو ابرکوه؛ سرهنگ علیرضا صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و جلب رضايت عمومي مردم، مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر و پلیس آگاهی، طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خيز را در سطح شهرستان اجرا كردند.

وي افزود: مأموران موفق شدند ضمن دستگيري 12 نفر توزیع‌کننده و معتاد مواد مخدر، در اجرای طرح‌های مواصلاتی و بازرسي از محل پاتوق آنان، مقدار 47 کیلو و 838 گرم انواع مواد مخدر را كشف كنند.

سرهنگ صالحی تصريح كرد: در ادامه اجراي اين طرح مأموران پلیس آگاهی شهرستان نيز موفق به دستگیری 2 نفر سارق احشام، یک سارق منزل، یک نفر جاعل، دو نفر کلاه‌بردار با کشف 6 رأس احشام و وسایل منزل و غیره جمعاً به ارزش 210 میلیون ریال و همچنین کشف60 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 300 میلیون ریال شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان ابرکوه از استمرار اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در طول سال جاري خبر داد و عنوان داشت: از اولويت‌هاي پليس، ارتقاء کيفي احساس امنيت در بين شهروندان، مقابله با تهيه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، جمع‌آوری معتادان پرخطر، برخورد با سارقان و اراذل‌واوباش و مزاحمان خياباني می‌باشد.

انتهای پیام/ز.ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد