Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

در 3 ماه نخست امسال صورت گرفت


مدیر کمیته امداد ابرکوه گفت: حامیان نیکوکار ۹۵ میلیون تومان در قالب طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» در سه ماهه نخست امسال به ایتام کمک کردند.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل از روابط عمومی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)، سید جلال حسینی مدیر کمیته امداد ابرکوه با اشاره به رشد ۱۶ درصدی حامیان طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» در سه ماهه ابتدای سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال ۹۵، اظهار کرد: حامیان نیکوکار ابرکوهی ۹۵ میلیون تومان به صورت نقد و کالا در قالب طرح های «اکرام ایتام» و «محسنین» طی سه ماهه نخست امسال به ایتام تحت حمایت و فرزندان نیازمند غیر یتیم کمک کردند.

وی افزود: یک هزار و ۸۸۸ حامی در شهرستان ابرکوه حمایت ۲۶۷ یتیم و فرزندان نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» بر عهده دارند.

مدیر کمیته امداد شهرستان ابرکوه یاد آور شد: طرح اکرام ایتام یکی از طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است که بر اساس آن خیران می‌توانند با پرداخت حداقل ۳۰۰ هزار ریال به صورت ماهیانه، حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم تحت حمایت را به عنوان فرزندان معنوی خود عهده دار شوند.

وی با بیان اینکه هم اکنون یک هزار و ۲۴۸ حامی سرپرستی ۱۰۰ یتیم تحت حمایت کمیته امداد ابرکوه را در قالب طرح اکرام عهده دار هستند، افزود: ۷۸ میلیون تومان به صورت نقد و کالا از سوی حامیان طرح اکرام به ایتام تحت حمایت در سه ماهه ابتدای سال ۹۶ کمک شده است.

حسینی با اشاره به رشد ۱۸ درصدی کمک حامیان طرح محسنین به فرزندان نیازمند غیر یتیم گفت: نیکوکاران ابرکوهی در سه ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۱۷ میلیون تومان به نیازمندان مشمول طرح محسنین کمک کردند، طرح محسنین از جمله طرح های مشارکتی کمیته امداد برای حمایت از خانواده های نیازمند غیر یتیم دارای سرپرست بیمار و ازکار افتاده است و حامیان نیکوکار می توانند همانند طرح اکرام به صورت ماهیانه حداقل ۳۰۰ هزار ریال به فرزندان نیازمند غیر یتیم کمک کنند.

وی ادامه داد: هم اکنون ۶۴۰ حامی در شهرستان ابرکوه حمایت ۱۶۷ فرزند نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح محسنین عهده دار هستند.

مدیر کمیته امداد شهرستان ابرکوه با اشاره به رویکرد حوزه توسعه مشارکتها در توسعه روش های نوین، دریافت وجوه حامیان و خیران گفت: برای تسهیل در پرداخت های حامیان (ایتام و محسنین) در حساب های بانک ملت، امکان پرداخت وجوه حامیان با شناسه از طریق موبایل توسط بانک ملت با عنوان اپلیکیشن موبایلی سکه فراهم شده است.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد