Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه:


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه گفت: شادی های خارج از عرف، یادآوری نام منحوس مطرودین ملت و گذشتن از خط قرمز رهبری، نماد وحدت نیست؛ بلکه همان فتنه است.

به گزارش سرو ابرکوه، شامگاه امشب علی فاتحی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن علیه السلام شهرستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فتنه، اظهار کرد: حکایت فتنه حکایت کسی است که در کشتی نشسته و می خواهد زیرپای خود را سوراخ کند، کسی که فتنه را شروع کرد نه تنها خودش بلکه همه کشور را درگیر کرد و خسارت های آن گریبانگیر همه ملت شد.

فاتحی افزود: فتنه ۸۸ مختص همان سال نبود بلکه به فرموده رهبر معظم انقلاب برنامه ۱0 ساله برای براندازی نظام بود که با ناکامی فتنه ۷۸ آغاز شد و متأسفانه هنوز این فتنه وجود دارد و خطرش احساس می‌شود.

وی عنوان کرد: امروز وحدت بحثی لازم و ضروری برای کشور است همچنان که در همه عرصه ها اساس پیروزی و سلاحی قوی برای مقابله با بدخواهان نظام و انقلاب بود و در حماسه 9 دی این وحدت محکم تر و باشکوه تر به رخ جهانیان کشیده شد.

فاتحی تصریح کرد: در ۹ دی سال 88 نیروهای پیرو ولایت زمانی که متوجه شدند، سران فتنه قصد خدمت به ملت را ندارند و با بهانه های مختلف سیاسی دنبال ضربه زدن به اصل نظام هستند و برای انقلاب هزینه تراشی کردند، با حضور به موقع خود در میدان، انقلاب دیگری را به ثمر رساندند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ابرکوه بابیان اینکه امروز تشخیص مرز حق و باطل آسان نیست، تأکید کرد: لذا باید به خاطر داشته باشیم که شادی های خارج از عرف، یادآوری نام منحوس مطرودین ملت و گذشتن از خط قرمز رهبری، نماد وحدت نیست؛ بلکه همان فتنه است.

وی در پایان بابیان برخی جریانات روز کشور گفت: به چه حقی برخی با پررویی نظام و شورای نگهبان را در مسائل متهم می‌کنند؟ چرا وقتی افراد خبر افزایش حقوق نمایندگان را می فهمند به جای این که انتخاب ناشایست خود را به یاد آورند با بی شرمی می‌گویند؛ چرا شورای نگهبان آنها را تأیید کرده است؟ باید گفت چرا تو به این اشخاص رأی دادی؟

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد