Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

امام جمعه ابرکوه در دیدار با خانواده شهیدان آدمی:


امام جمعه ابرکوه در دیدار با خانواده شهیدان حسین، محمد و عبدالرحمن آدمی گفت: ماندگاری و استمرار انقلاب اسلامی دلایلی مقدسی دارد که از جمله آن، وجود خانواده های شهدا است.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت الاسلام سید ابراهیمی حسینی امام جمعه به همراه مورکیان رئیس دادگستری و کریمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، با خانواده مادر شیهدان آدمی دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار مادر شهیدان آدمی با وجود تحمل مصائب و مشکلات زیاد ضمن اظهار رضایت از مقدرات خداوند، اظهار کرد: فرزندانم به لطف خدا به آرزویشان رسیدند؛ زیرا همه مؤمن و معتقد به دین، نظام، انقلاب و ولایت بودند.

وی اضافه کرد:  به خاطر دارم که فرزندم محمد در سال های اوّل پیروزی انقلاب که هنوز نماز جمعه در ابرکوه اقامه نمی شد، هر جمعه صرفاً برای شرکت در نماز جمعه به شیراز می رفت و باز می گشت. فرزندانم به همراه پدر مرحومشان دفع شّر دشمن بعثی را تکلیف الهی می دانستند و برای هدف خود تا پای جان ایستادند.

در ادامه حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه برای این مادر نمونه که خود را مدافع نظام، انقلاب و ولایت می داند دعا کرد و گفت: ماندگاری و استمرار انقلاب اسلامی ایران، عوامل مقدس دارد که از جمله آنها وجود چنین خانواده های معزّزی است که مایه مباهات همه و چشم و چراغ ملت ایران هستند.

حسینی تصریح کرد: به برکت خون شهدا و رهبری های بصیرت مندانه مقام معظم رهبری بخش بزرگی از اهداف، منویات و وصایای امام و شهدا به مرحله عملی رسیده و امروز انقلاب ایران به سراسر جهان صادر شده است. لذا ملت ها با درک پیام انقلاب در صدد نجات خود از سلطه بیگانگان و دشمنان هستند.

شایان ذکر است در خاتمه این دیدار با اهداء هدیه ای، از خانواده شهیدان محمد، عبدالرحمن و حسین آدمی تجلیل شد.

انتهای پیام/م.ف
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.

شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد