Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

با عفو و گذشت مردمی؛


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابرکوه، همکاری مردم این شهرستان را در عفو و بخشش متشاکیان را ستود و گفت: ۸۰درصد پرونده ها در دستگاه قضایی به صلح و سازش ختم شده و ۳۰ درصد آن با انصراف از شکایت مختومه شده است.

به گزارش سرو ابرکوه، محمدحسین ابراهیمی آهنگران در نشست شورای معاونین دادگستری شهرستان ابرکوه، اظهار کرد: با تشکیل مرکز پیشگیری از وقوع جرم و تلاش های صورت گرفته، 70 درصد زمین خواری و 500 درصد شکار غیر مجاز در این شهرستان نسبت به سنوات قبل کاهش یافته است.

وی افزود: در شهرستان ابرکوه مرکز پیشگیری از وقوع جرم با مشارکت مردم و تحت نظارت دادگستری ایجاد شده که موجب گردیده حداقل بیش از 200 پرونده از پرونده های ورودی به دادگستری کاهش یابد.

به گزارش خبرنگار حوزه، این مقام قضایی ابراز خرسندی کرد: 80درصد پرونده ها در دستگاه قضایی به صلح و سازش ختم شده  و  30 درصد آن هم با انصراف از شکایت مختومه شده است.

ابراهیمی آهنگران، از برخورد های قاطع با زمین خواری، نزول خواری و سارقان حرفه ای در شهرستان ابرکوه خبر داد و گفت: در حال حاضر بین 30 تا 40 درصد کاهش در جرائمی همچون سرقت در شهرستان ابرکوه را شاهدیم و در این زمینه برای موفقیت بیشتر نیازمند حمایت همه جانبه مردم هستیم.

انتهای پیام / ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد