Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

حجت الاسلام رحیمیان:


تولیت مسجد مقدس جمکران در همایش "پتک جمهوریت بر سر اشرافیت" افزود: بعد از سخنرانی من در ۱۶ آذر، میرحسین موسوی پیغام داد که انتظار نداشتم شما حکم اعدام ما را بدهی که من گفتم حکم اعدام شما را مردم صادر کردند.

به گزارش سرو ابرکوه به نقل ازنسیم ، حجت الاسلام رحیمیان در همایش پاسداشت حماسه 9 دی با اشاره به شرایط کنونی جهان بر علیه ایران گفت: جنگی که غرب علیه ایران به راه انداخته است جنگ نرم است و باید مطمئن بود که جنگ نظامی برای جمهوری اسلامی ایران اتفاق نخواهد افتاد و نقطه مقابل جنگ نرم دشمن علیه ما اصحاب رسانه و قلم هستند.


رحیمیان با بیان اینکه حکم اعدام سران فتنه توسط مردم صادر شده است اظهار داشت: در روز 16 آذر و در تجمعی که مردم در جلوی دانشگاه تهران داشته‌اند من خنرانی داشتم . در آنجا فقط چند آیه از قرآن کریم را خواندم و این امر واکنش میر حسین موسوی را به دنبال داشت که پیغام داده بود از شما انتظار نداشتم حکم اعدام ما را بدهید و من به ایشان پاسخ دادم من حکمی نداده‌ام و حکم اعدام شما رامردم صادر کرده‌اند.


وی افزود: در قرآن کریم خداوند شاخصه‌ها و صفات حزب الله و حزب شیطان را توصیف کردند که آنچه که ما در وقایع 88 دیدیم صفات آشوب‌گران و فتنه گران با توصیفات حزب شیطان در قرآن تطابق دارد و در نقطه مقابل آن کسانی که در 9 دی حضور داشته‌اند و در آن دوران در برابر فتنه گران ایستادند با شاخصه‌های توصیفی از حزب الله در قرآن هماهنگ هستند.


رحیمیان  با بیان اینکه در بررسی عملکرد سران فتنه نیازی به تفسیر قرآن نیست تأکید کرد: در ماجرای جنگ احزاب 8 ماهه علیه نظام بدون تفسیر ایات قرآن ما به وضوح ویژگی‌های دو جبهه را دیدیم و می‌توان فتنه گران را با تطابق به آیات قرآن به سه دسته منافقین، بیماردلان و کسانی که ایجاد رعب و وحشت م‌کنند تقسیم کرد.


وی تصریح کرد: منافقینی که در آیام فتنه حضور داشتند با منافقین دهه 60 و قبل از آن تفاوت دارند چرا که منافقین آن دوره را نمی‌توان منافق نامید چرا که ماهیتشان برای همه عیان است پس ما بعد از دهه 60 شاهد حضور منافقین جدیدی در جامعه بودیم که ادعای خط امامی بودن را دارند اما در مقابل برای براندازی نظام و علیه خط امام رفتار می‌کنند.


وی ادامه داد: کسانی که در سال 88 در سرزمین اسلامی ایجاد رعب و وحشت کردند و امنیت جامعه را به خطر انداختند مانند کسانی هستند که قرآن در خصوص آنها خطاب به پیامبر فرمود: اگر این افراد از کرده خود دست بر ندارند شما را مأمور می‌کنیم که برخوردی سخت با آنها داشته باشید و ما در سال 88 شاهد آن بودیم که این افراد با شایعه پراکنی و هراس افکنی نا امنی را در جامعه ایجاد کردند.


وی با اشاره به برگزاری نماز جمعه خاطرنشان کرد: کسانی که آشکارا روزه خوردند و به مقدسات مردم در عاشورا توهین کردند و شرارت به پا کردند و در همان نماز جمعه معروف منافقانه بدون رعایت اصول به اصطلاح به نماز ایستاندند روشن است که جبهه غرب و دشمن از آنها حمایت می‌کند و این جبهه مسلماً جبهه شیطان است.


و همچنین گفت: چگونه می‌توان جبهه‌ای را که آمریکا برای آنها کف و سوت می‌زند جبهه حق نامید و چگونه می‌توان مدعیان خط امام را که با مطرودین امام همنشین هستند حامی نظام و ولایت دانست این رفتار آنها قابل توجیه نیست.


وی در پایان تأکید کرد: در تاریخ اسلام و ایران تا کنون زمانی با حساسیت زمان حال حاضر نداشته‌ایم و تا کنون بصیرتی این چنین که مردم در 9 دی از خود نشان دادند شاهد نبودیم.

 

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد