Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

بامداد امروز؛


تعداد 166 نفر حجاج ابرکوهی و مهردشتی در قالب 4 دستگاه اتوبوس به مدینه اعزام شدند.

به گزارش سرو ابرکوه؛ ساعت 2 بامداد صبح امروز 18 تیرماه سال 98 هم‌زمان با دهه کرامت، کاروان حجاج شهرستان ابرکوه، جهت اعزام به سرزمین وحی، از مسجد بیرون منزلگاه امام رضا (ع) به سمت یزد حرکت کردند.

محمدعلی مطلبی مدیر کاروان 34001 استان یزد شهرستان ابرکوه، در حاشیه اعزام حجاج در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد : هم‌اکنون تعداد 166 نفر زائران شهر ابرکوه و مهردشت در قالب 4 دستگاه اتوبوس، جهت اعزام به مدینه منوره و مکه مکرمه به سمت فرودگاه شهید صدوقی یزد حرکت می‌کنند.

مطلبی، با اشاره به اینکه ساعت 8:30 صبح امروز پرواز این زائران به سمت مدینه انجام می‌شود، گفت : شش نفر از این زائران، افراد غیربومی خارج از شهرستان هستند که از شهرهای دیگر در این کاروان ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیر کاروان حجاج شهرستان ابرکوه یادآور شد : طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سازمان حج و زیارت، 26 مردادماه یعنی حدود 40 روز دیگر زمان بازگشت حجاج از مکه به سمت ایران است.

وی، ضمن بیان اینکه ممکن است زمان‌های اعلام‌شده تقدیم‌وتأخیر داشته باشد، افزود : حجاج ابرکوهی در قالب کاروان مدینه‌اول، مستقیماً وارد فرودگاه مدینه شده و پس از 6 روز و 5 شب اقامت در آنجا، جهت به‌جا آوردن مناسک حج به سمت مکه حرکت خواهند کرد.

مطلبی خاطرنشان کرد : جوان‌ترین زائر کاروان حجاج ابرکوه 34 ساله و مسن‌ترین زائر 86 ساله هستند.

وی در پایان ضمن آرزوی این سفر معنوی برای دیگران، گفت : امیدوارم سفر خوبی برای همه زائران باشد و با توجه به گرمی هوا و شرایط اقلیمی آنجا، استفاده مطلوب را ببرند.

گفتنی است زائران شهر مهردشت و بخش بهمن در قالب یک دستگاه اتوبوس با بدرقه حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا علیزاده امام‌جمعه بخش بهمن، به دیگر زائران پیوسته و به سمت فرودگاه یزد حرکت کردند.

انتهای پیام/ف
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد