Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

کارشناس مسائل سیاسی:


کارشناس مسائل سیاسی در نشست بصیرتی در ابرکوه گفت: سه جریان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بسیار برجسته است که اول 22 بهمن، دوم تسخیر لانه جاسوسی و سوم روز غدیر ملت ایران که همان 9 دی می باشد.

به گزارش سرو ابرکوه، نشست بصیرتی اقشار در دفتر امام جمعه با حضور احمد هژبری از یادگاران 8 سال دفاع مقدس به همت بسیج ادارات و کارگری شهرستان برگزار شد.


حجت الاسلام هاشم تقدسی نمایندگی دفتر ولی فقیه در بسیج ناحیه ابرکوه اظهار داشت: حماسه و رفراندومی که در 9 دی بوجود آمد نتیجه بصیرت و هوشیاری عمل به موقع مردم و آگاهی بخشی رهبری بود.


وی این فتنه را فتنه آمریکایی و اسرائیلی خواند و تصریح کرد: یادآوری فتنه 88 برای انقلاب ما مصونیت دارد و باید یادآوری شود و باعث تفرقه نمی شود.


احمد هژبری کارشناس استانی مسائل سیاسی در این نشست اظهار داشت: ریشه فتنه سال 1388 به زمان انتخاب رهبر انقلاب بر می گردد و ریشه 20 ساله دارد.


کارشناس مسائل سیاسی گفت: رهبر انقلاب 250 بار از جریان سال 1388 به فتنه یاد کرده اند و عده ای حاضر نیستند نام این جریان را فتنه بگذارند و از آن به حادثه 88 یاد می کنند.


هژبری به اخبار کذبی که آغاز کننده جریان شوم فتنه 88 بود اشاره کرد و بیان داشت: هدف در این جریان شکستن قداست رهبر بود که با 10 دروغ همراه بود، آتش دروغ ها، با اعلام زود هنگام پیروزی قبل از شمارش آراء و سپس با اعلام به تقلبی بودن انتخابات شروع شد.


یادگار 8 سال دفاع مقدس در افزود: اعلام آمار کذب 72 کشته، تحریف سخنان رئیس جمهور نهم، متهم کردن نیروهای مردمی بویژه بسیج و... نیز از دیگر سخنان کذبی بود که مطرح شد.


وی به واکاوی جریان فتنه پرداخت و بیان داشت: فتنه چند چیز را همراه دارد که مهمترین آنها تردید، بی ثباتی و تزلزل ایمان، گم کردن راه درست و اختلاف است.


هژبری جریان فتنه در ایران را مورد حمایت کشورهای خارجی بویژه دولت های غربی عنوان کرد و گفت: در جریان فتنه 88، 16 کشور خارجی دست داشتند و این جریان را حمایت می کردند.


وی در پایان تصریح کرد: به نظر من 3 جریان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بسیار برجسته است که اول 22 بهمن، دوم تسخیر لانه جاسوسی و سوم روز غدیر ملت ایران که همان 9 دی می باشد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد