Skip to Content

نمایش محتوا نمایش محتوا

با حضور 100 نفر خواهران برگزار شد


دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخش بهمن گفت: تاکنون 300 نفر از خواهران و برادران بخش بهمن در قالب گروه های طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر جذب شده اند.

به گزارش سرو ابرکوه، دور دوم آموزش آمرین به معروف و ناهیان از منکر در مدرسه شهید جهانی بخش بهمن ابرکوه به پایان رسید.

سیف الله ابراهیمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخش بهمن در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه و در حاشیه برگزاری این کلاس ها عمومی شدن فرهنگ تذکر لسانی در جامعه را از اهداف این ستاد معرفی کرد و گفت: بر اساس آیات شریفه قرآن کریم، سعادت دنیا و آخرت از آن کسی است که اهتمام به اجرای فریضه امربه معروف و نهی از منکر داشته باشد.

وی افزود: با همین هدف، 300 نفر از واجدین شرایط در شهر مهردشت، تا کنون در قالب گروه های طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر جذب شده اند.

ابراهیمی بیان کرد: در این راستا تاکنون دو مرحله آموزشی برگزار شده است که مرحله اول با حضور 110 نفر خواهران و برادران در منطقه اسفندآباد و دومین مرحله با حضور 100 نفر خواهران بخش بهمن در مدرسه شهید جهانی مهردشت برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این دوره ها افراد با با آموزش های اعتقادی، اخلاقی، احکامی، قضایی و انتظامی آشنا شدند و ما بقی واجدین شرایط نیز آمادگی خود را جهت حضور در دوره های آموزشی اعلام کرده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخش بهمن با بیان اینکه محل فعالیت آمرین به معروف در حوزه جغرافیایی محلات و مساجد محل اسکان خود افراد می باشد افزود: این افراد در دستجات هیات های مذهبی و عزاداری ایام محرم و صفر سازماندهی و بکارگیری می شوند.

انتهای پیام/ ف
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


شهرستان ابرکوه شهرستان ابرکوه

استان یزد استان یزد